Hledáte jiné řešení než prodej nemovitosti?

Pokud ohledně prodeje své nemovitosti příjmému investorovi váháte a představovali byste si jiné řešení pro svou situaci, jste u nás na správné adrese. Ve STINGu jsme zvyklí pro naše klienty hledat varianty šité na míru.

Během dlouholetého působení na realitním trhu v ČR jsme v rámci nákupu, prodeje a zprostředkování řešili nespočet různých životních situací. U našich klientů nás proto málokdy něco překvapí. Chápeme, že dostat do tíživé životní situace se může každý. Společnými silami však dokážeme najít odpověď téměř na jakýkoliv problém.

Hodláte svou zadluženou nemovitost prodat? Nebo chcete zůstat ve svém? Kapitál vybudovaný v rámci skupiny umíme nabídnout pro rychlou půjčku oproti zástavě nebo dokážeme Vaši nemovitost na nějaký čas koupit, abyste měli možnost se oddlužit nebo své závazky vhodně přefinancovat.

Každé řešení v rámci skupiny STING je šité na míru a směřuje k Vašemu spokojenému bydlení.

Klikněte na jednu z karet podle oblasti Vašeho zájmu nebo se nás zeptejte.

...

Zvýšení prodejní ceny nemovitosti formou aukce

Online aukce je velmi jednoduchý způsob, jak rychle a efektivně zjistit tržní cenu nemovitosti. Všichni zájemci si nejprve fyzicky prohlédnou nemovitost a poté složí aukční jistinu na účet RK. V danou dobu se všichni zájemci sejdou online a během hodiny přihazují své nabídky k vyvolávací ceně. Po ukončení aukce si zvolíte (nebo ne) nejvýhodnější nabídku.

Více info.....
...

Odkup Vaší nemovitosti a do 5 let zpětný prodej

Zpětný odkup je jedním z možných způsobů, jak můžete vyřešit dluhy nebo exekuce váznoucí na Vaší nemovitosti. Na dobu max 5 let ji od Vás koupíme a vše nad rámec Vašich dluhů Vám vyplatíme. Vy ve své nemovitosti budete dále bydlet jako doposud. Získáváte však možnost oddlužit se z registru dlužníků a zajistit si financování na zpětný odkup Vaší nemovitosti.

Více info.....
...

Rychlá půjčka oproti zástavě, vč. řešení Vašich dluhů a exekucí

Rychlou půjčkou oproti zástavě máte možnost řešit svou aktuální tíživou životní situaci. Ať už dluhy, exekuce či jiná omezení váznoucí na Vaší nemovitosti brání jejímu prodeji, nebo ji prodat nechcete, ale hrozí její prodej, umímr pro Vás najít vhodné řešení šité na míru. Dokážeme půjčit i klientům, kteří prodávají svou nemovitost a rádi získali peníze ještě před prodejem.

Více info.....

Hledáte možnost bydlení nebo ubytování?

StingHotels

Dlouhodobý pronájem

V našich nemovitostech dlouhodobě bydlí přes 130 spokojených nájemníků. Přes 90 nájemníků v našich nemovitostech úspěšně podniká. O každou nemovitost a nájemní vztahy se pečlivě stará správce nemovitosti

Více informací...

Krátkodobé ubytování

Některé z našich prostor pronajímáme sesterké společnosti STING HOTELS Ta z nich vytvořila designově velmi zdařilé aparmány, kterých využívá celá řada tuzemských i zahraničních hostů či pracovníků na služebních cestách.

Více informací...